
Ноутбук Thunderobot R16 (R16-i9139HX57TC1Q300RG) Gray
92 689 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 12540487
+380 (95) 702-37-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужність для професіоналів і геймерівНоутбук Thunderobot R16 (R16-i9139HX57TC1Q300RG) Gray легко справляється навіть з найскладнішими завданнями завдяки 24-ядерному процесору Intel Core i9-13900HX з частотою до 5.4 ГГц і оперативною пам’яттю DDR5 на 32 ГБ. Це дозволяє одночасно обробляти відео та працювати з об’ємними файлами, перемикатися між десятками вкладок і запускати найвимогливіші ігри без гальмувань. Виділена відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 12 ГБ забезпечує високу продуктивність у сучасних іграх та графічних додатках. Якщо ви хочете купити Thunderobot R16 для роботи, навчання чи ігор — він не підведе, а ціна оптимально поєднує можливості й якість.Дисплей для занурення у деталі16-дюймовий IPS-екран із роздільною здатністю 2560x1600 і частотою оновлення 300 Гц дарує неймовірно чітке зображення — як для кіно, так і для геймінгу. Ви оціните глибину кольорів у фоторедакторах чи іграх, плавність руху на екрані під час динамічних сцен і комфорт для очей завдяки широким кутам огляду.Реалістичне зображення для фото- та відеомонтажуНеймовірна плавність для кіберспортуЗручно переглядати великі таблиці та документиМісткий SSD та зручне підключенняНа SSD об’ємом 1000 ГБ з легкістю вмістяться ігри, робочі проекти, фото й відеоархів. Ваша система і програми будуть запускатися практично миттєво — більше жодних довгих очікувань. Для роботи з сучасною технікою й аксесуарами ноутбук оснащений портами HDMI і трьома USB 3.2 Gen 1 — зручно підключити додаткові монітори, флешки чи периферію. Відгуки про цю модель підкреслюють її надійність у реальних щоденних завданнях, а компактний корпус (вага лише 2.6 кг) дозволяє брати ноутбук із собою куди завгодно.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.6 кг |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Предустановленная ОС | DOS/Без ОС |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серый |
| Графика | |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Объем видеопамяти | 12 GB |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 300 Гц |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 63 Вт/ч |
| Подключение и связь | |
| Интерфейсы | Combo-разъем микрофон/наушники, HDMI |
| Сетевые адаптеры | Wi-Fi , Bluetooth |
| Оперативная память | |
| Количество слотов памяти | 2 |
| Объем оперативной памяти | 32768 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core i9-13900HX |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 5400 МГц |
| Чипсет | Intel SoC |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Другие функции и особенности | Ethernet (LAN), вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, з підсвіткою клавіатури, клавіатура з цифровим блоком |
| Класс | для геймерів |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.9 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 358 x 266 x 31.5 |
| Серия | Thunderobot R |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Информация для заказа
- Цена: 92 689 ₴







