-3%

Маршрутизатор Asus ZenWiFi BT8 2pk ((90IG0930-MO3B20)_Bulk) White
27 389 ₴
26 689 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 12677207
+380 (95) 702-37-09
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антенны WI-FI | Внутренние |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Gigabit Ethernet |
| Количество LAN портов | 1 шт |
| Количество WAN портов | 1 шт |
| Количество антенн | 7 шт |
| Состояние | Новое |
| Стандарт соединения | 802.11g |
| Тип | DSL |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатори активності | живлення |
| Безопасность | Airtime Fariness|DMZ|DNS-over-TLS|IPSec|Let's Encrypt|MU-MIMO|QoS|WPA|WPA2|WPA3|відключення широкомовлення SSID|гостьовий доступ |
| Брандмауер | демілітаризована зона (DMZ), переадресація портів, система запобігання вторгненням (IPS/IDS) |
| Вбудована пам'ять, МБ | 128 |
| Кнопки керування | WPS, живлення, скидання налаштувань |
| Количество USB-портов | відсутні |
| Комплектация | 2 блоки MESH, адаптер живлення, гарантійний талон, кабель RJ-45, посібник користувача |
| Можливість підключення USB пристроїв | 3G-модем, 4G-модем, Android-модем, Samba-сервер, зовнішній накопичувач, менеджер завантажень |
| Оперативна пам'ять, МБ | 1024 |
| Особенности | Beamforming, OFDMA, з віддаленим керуванням, підтримка AiMesh, підтримка Google Assistant, підтримка IPTV, підтримка технології MU-MIMO, робота у трьох діапазонах |
| Поддержка операционных систем | Android, Linux, MacOS, Windows 10 |
| Підтримка протоколів | DDNS|DHCP|IGMP|IPsec|IPv4|IPv6|L2TP|OVPN|RADIUS|WireShark |
| Розміри, мм | 186 x 159 x 72 |
| Розширені режими шифрування | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 8643 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE14000 |
| Тип подключения | DDNS |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 2500 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 2500 |
Информация для заказа
- Цена: 26 689 ₴





