Корзина

Сейчас у компании нерабочее время. Заказы и сообщения будут обработаны с 09:00 ближайшего рабочего дня (сегодня)

+380 (95) 702-37-09
Techno Plus
Корзина

Отзывы о компании Techno Plus

  • Людмила К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Алина П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Нейтрально

    Зробили два замовлення, їх підтвердили, сказали на відправку очікувати кілька днів. Погодилися.
    Через 4 дня - повернення коштів... (((
    Товару немає. (За день до цього завіряли, що відправка буде на днях)
    Тепер ще 3-11 днів чекати на повернення коштів, щоб мати змогу придбати що планували.
    * Цього товару не було і в іншому магазині, але там замовлення не підтвердили, гроші повернулися продовж години після замовлення.
    Розчарована(
    ДОПОВНЕННЯ: продавець звʼязався після відгуку, намагався посприяти вирішенню ситуації, додав скріни з інформацією про те, що магазин і Prom повернули гроші. Ці скріни стали доказом для мого банку (я зв’язувалася зі службою підтримки, підказав продавець), що повернення дійсно відбулося, тому банк здійснив «швидке повернення».
    В цілому на повернення пішло +- 10 днів. Уперше стикнулася з таким досвідом, можливо, якби я надала інформацію банку раніше, а не через тиждень після скасуванням магазином замовлення, ситуація вирішилася б швидше.
    Дякую, магазину, що писали і допомагали з вирішенням ситуації, не злилися. Але не дуже було приємно залишитися без дуйчиків і грошей, якраз у морози, коли «сусіди» звільнили від опалення в квартирі…

  • Юлія Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Ярошенко С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олександр Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Швидко відправили, ціна актуальна.
    Все швидко підтвердили і відправили.

  • Михайло К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Мария В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Пирогівський Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Влад А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Костянтин З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    Перед замовленням уточнив наявність товару. Зробив замовлення - дзвонять ой не немає товару. Не рекомендую. Зря потратив час.