
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-33P-36Y4 (NX.DDPEU.001) Light Silver
21 439 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13884397
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.53 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 45 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Мікрофонний вхід, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core 3 N355 |
| Тип процесора | Intel Core 3 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | ComfyView, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, українська розкладка |
| Клас | для роботи та навчання |
| Комплектація | адаптер живлення, гарантійний талон, документація, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 357.8 x 235.6 x 18 |
| Серія | Acer Aspire Lite |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 439 ₴







