
Сковорідка Breakfast HP39572C Gray
549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14244667
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Breakfast |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.68 кг |
| Товщина дна | 4 мм |
| Товщина стінки | 4 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхній діаметр посуду | 15 |
| Висота, см | 2 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додатково | можна мити в посудомийній машині |
| Колір корпусу | Сірий |
| Комплектація | сковорідка |
| Конструкція ручки | нез'ємна |
| Кришка | відсутня |
| Об'єм, л | 0.25 |
| Особливості | ергономічна ручка, що не нагрівається, не рекомендується миття в посудомийній машині, три секції |
| Розміри, см | 21 x 18.5 x 2 |
| Сумісність з джерелами тепла | газові плити|галогенові плити|електричні плити|склокерамічні плити |
| Тип посуду | сковорода для сніданку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




