
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 2026 24/512GB Sky Blue (MGP94)
84 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14318227
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | macOS |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.23 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | 10 core GPU |
| Виробник графічного чіпсета | Apple |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1664 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.8 Вт/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Thunderbolt, Аудіо вхід |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Apple M5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 24576 MB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Center Stage, Dolby Atmos, Wide color (P3), Сканер відбитка пальця, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, датчик touch id, з підсвіткою клавіатури, огляд робочого столу, просторовий звук, технологія True Tone |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, кабель, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри, мм | 304.1x215x11.3 |
| Серія | Apple MacBook Air 13.6 2026 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 299 ₴



