-1%

Ноутбук HP EliteBook X Flip G1i 14 (B89B4UA) Dark Blue
72 199 ₴
71 679 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417457
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI, Thunderbolt |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Частота процесора | 4800 МГц |
| Живлення | |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1024 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32768 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 8533 МГц |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Графічний чипсет | Intel Arc Graphics 140V |
| Інші функції й особливості | сенсорний екран |
| Клас | для бізнесу|для програмістів|для роботи з графікою |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 2.2 |
| Розміри, мм | 15 x 313.9 x 220 |
| Серія | HP EliteBook X Flip |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 679 ₴







