
Ноутбук Acer Chromebook CB311-12H (NX.KX1EU.009) Silver
13 599 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417727
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Chrome OS |
| Стан | Новий |
| Тип | Хромбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | TPM модуль |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Processor N100 |
| Тип процесора | N-series |
| Частота процесора | 3400 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 128 GB |
| Тип диска | eMMC |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | немає |
| Ємність батареї, мАгод | немає |
| В групі | Недорогі |
| Інші функції й особливості | ComfyView, TPM модуль, TPM-модуль, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 0.8 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 290 x 204.95 x 20.4 |
| Сертифікація Intel Evo | немає |
| Серія | Acer Chromebook |
| Частота пам'яті | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 599 ₴






