
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-71 (NX.EL3EU.001) Gray
35 299 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417737
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Встановлена ОС | Linux |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Arc Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 5 125H |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Частота процесора | 4500 МГц |
| Чіпсет | Intel SoC |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | ComfyView, Ethernet (LAN), IEEE 802.11ax, вбудований мікрофон, вбудовані динаміки, веб-камера, картрідер |
| Клас | для навчання |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | ноутбук |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 1.2 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Розміри, мм | 360.66 x 234.8 x 16.95 |
| Серія | Acer Extensa 15 |
| Тип відеопам'яті | загальний |
| Тип диска | без HDD |
| Частота пам'яті | немає |
| Яскравість, кд/кв.м | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 299 ₴





