
Ноутбук Asus Zenbook A16 UX3607OA (UX3607OA-SQ013W) Beige
119 029 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14430217
+380 (95) 702-37-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Qualcomm Adreno GPU |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2880×1800 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 70 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | Combo-роз'єм мікрофон/навушники, HDMI |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 18 |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon X Elite X1E-94-100 |
| Частота процесора | 4700 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 49152 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000 |
| Клас | для бізнесу |
| Кількість слотів пам'яті | вбудована в материнську плату |
| Комплектація | адаптер живлення, документація, ноутбук, Чехол |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Магнієвий сплав |
| Мінімальна частота процесора, ГГц | 3.6 |
| Оптичний привід (дисковод) | без оптичного приводу |
| Виробник графічного чипсета | Qualcomm |
| Розміри, мм | 353.5 x 242.4 x 13.8-16.5 |
| Серія | Asus ZenBook |
| Тип процесора | Qualcomm Processors |
| Частота пам'яті | 9523 |
| Яскравість, кд/кв.м | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 029 ₴





